Odys
Grupa Brokerska Sp. z o. o.
polski
english

EUROAGENT
EUROAGENT
EUROAGENT Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, powstałą w 2005r. i specjalizującą się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych klientom indywidualnym. W swojej ofercie posiada kilkadziesiąt produktów ubezpieczeniowych kilkunastu wiodących na rynku zakładów ubezpieczeń.

Ponadto, EA zajmuje się kompleksową likwidacją szkód majątkowych dla towarzystw ubezpieczeniowych. Współpracuje również z Klientami GB ODYS, doradzając podczas postępowania likwidacyjnego, przyjmując zgłoszenia szkód, pomagając w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji szkodowej. Organizuje również pomoc w ramach ubezpieczenia Assistance. Doświadczeni pracownicy EA dokonują oględzin szkód i wyceniają je, sporządzając kosztorysy przy użyciu programów eksperckich, stosowanych również przez towarzystwa.

EA realizuje także procedury likwidacji szkód i instrukcje opracowane przez GB ODYS, stosowane w programach ubezpieczeniowych, dedykowanych naszym Klientom w zakresie rozwiązań flotowych.

Dzięki współpracy GB ODYS i EA nasi Klienci otrzymują kompleksową pomoc merytoryczną w przypadku wystąpienia szkody. Zwiększa to szanse na rzetelne rozpatrzenie sprawy przez zakład ubezpieczeń i szybką wypłatę należnego odszkodowania.

O EA więcej na stronie www.euroagent.pl oraz w zakładce zakres usług.
Euroagent Suport HISZPANIA BIBROKERS Kancelaria CRK