Odys
Grupa Brokerska Sp. z o. o.
polski
english

Informacje ogólne
Informacje ogólne
W 2013 roku poszerzyliśmy działalność o organizację szkoleń, kursów, konferencji i imprez szkoleniowo - integracyjnych.
Korzystając z własnych doświadczeń w zakresie ubezpieczeń, zarządzania i sprzedaży, proponujemy efektywne rozwiązania doradczo - szkoleniowe. Przygotowując nasze szkolenia opieramy się na wiedzy i praktyce własnej jak i naszych klientów oraz współpracowników. Korzystamy także z obserwacji najnowszych trendów w zakresie ubezpieczeń, prawa, komunikacji, psychologii i innych dziedzin. Obserwując na co dzień funkcjonowanie naszej firmy oraz firm naszych klientów i porównując to z teorią, wiemy co jest skuteczne, a co się nie sprawdza w praktyce. 

Ważnym elementem naszych szkoleń jest korzystanie z bogatej, wieloletniej praktyki trenerów, dlatego też bardzo często korzystamy z przykładów z życia zawodowego i prywatnego naszych doświadczonych szkoleniowców. 

Każde nasze szkolenie możemy na życzenie uczestników dopasować do specyfiki konkretnej branży lub firmy, jak również przeprowadzić je w formie szkolenia zamkniętego (także dla kilku osób) w uzgodnionej lokalizacji. W przypadku skierowania na szkolenie otwarte większej liczby uczestników z jednej firmy, udzielimy rabat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową. Jeśli nie znajdą Państwo u nas szkolenia, którym byliby Państwo zainteresowani, prosimy skontaktować się z nami:  szkolenia@odys.pl – przygotujemy dla Państwa satysfakcjonującą ofertę.

Euroagent Suport HISZPANIA BIBROKERS Kancelaria CRK